Neatsilik! Sek mus:

Apie Muzikos Virtuvę:

"Geriausios virtuvės – tos, kuriose tyliai skamba senos dainos, o vynas ir dūmai nesibaigia iki ryto."

Kokybiškos miesto muzikos metraštis, neribojantis savęs stiliais, tendencijomis ar madomis.

Klausykite kuo įvairesnės ir kokybiškesnės muzikos!

Alhi – Between me and myself

1309550483a

Į lietuviškos repo muzikos sceną 2011 m., paleidęs savo debiutinį prodiuserinį albumą „“, kuriame pirmąsyk viename katile virė toks didelis kiekis Lietuvos ir užsienio pogrindžio repo žvaigždžių, o pernai darbavęsis su grupės „Rūkas“ antruoju albumu „4 keliai“ ir galiausiai surinkęs visus geriausius savo intrumentalus į rinkinį „No MCs allowed“,  šiemet grįžta su nauja jėga bei futuristiniais garsais, pasiruošęs kilnoti ne tik repo muzikos mylėtojų kojas, bet ir galvas.

Jūsų dėmesiui, naujas Alhi klipas dainai „“, purenantis dirvą būsimam atlikėjo albumui. Paties atlikėjo teigimu, daina gimė bandant pabėgti nuo nejaukios tylos prie šv. Kūčių stalo. Muzika atsirado labai netikėtai – tai buvo paskutinis bandymas tądien pagauti mūzą už skvernų – ir tai pavyko! Į pagalbą pasitelkęs profesionalių režisierių ir operatorių komandą, Alhi įvilko dainą į vizualų rūbą, suteikdamas jam pilną meninę išraiškos forma.

Single rasite kūrinio intrumentalinę partiją bei vokalą, tad remix‘ai yra maloniai laukiami! Juos galite siųsti adresu: alhiofficial@gmail.com

By the way, Alhi viešėjo ir apie savo darbus kalbėjo ir paskutinėje Sunday Bug laidoje, kurią rasite čia.